Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tilos nőknek metiltesztó...

Miért tilos nőknek metiltesztót szedni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tilos csak nem ajánlott. Férfias androandrogen mellékhatások miatt.
2017. dec. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tilos. Ha akar nyugodtan valljon ferfiva.
2017. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a többi szteroidtól is elférfiasodnak nem ? ehhez meg kifejezetten oda volt írva ahol olvastam hogy tilos
2017. dec. 5. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha oda van írva, hogy tilos az nem akadályozza meg azt aki akarja szedni. Amúgy a tilos többféle dolgot is jelent. Egyszer ha valami erősen nem ajánlott arra is azt mondják, hogy tilos. Például tilos nyugtatóra alkoholt inni. Ez nem tilos csak nem ajánlott. Másrészt ami törvénytelen azért tilos, de a tesztó alapból az mégis szedik. Tehát én nem tennék különbséget ebben az esetben a tilos és a nem ajánlott között. A többi tesztoszteron is lehet ugyanennyire "tilos" csak más van rá írva.
2017. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert ennek sokkal erősebb az androgén azaz férfiasító hatása. Meg amúgy is egy szutyok anyag,férfiaknak se jó túlzottan.


Anabolikus jelenti az építő folyamatokat

Androgén a férfiasító hatást. Különböző szteroidok esetében ezeknek az aránya más. Pl.: Metiltesztó esetében 1:1. Míg deca esetében 2:1. Tehát fele annyi adag mellett hasonlóan izmosodsz de kevesebb az férfiasodás. SZemléltető példa volt nem pontos adatokat írtam.

2017. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!