Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik BioTech USA fehérje a...

Melyik BioTech USA fehérje a legfinomabb? (Casein zero, Brutal muscle on, Iso whey, Hydro whey, Nitro whey, Nitro pure whey, . Vagy a protein fuel esetleg jobb lenne ezeknél? )

Figyelt kérdés

Nem régen adtam le 10 kg-ot, akkor az Ultra loss nevű étkezés helyettesítőt ittam.

Tudom, hogy az nem olyan, mint a fehérje, de azért hasonló. Nekem nagyon nem ízlett, szörnyű utóíze volt.

(Vaníliásat és mogyorósat fogyasztottam)

Most, hogy lefogytam, folytatni szeretném az edzést, de mostmár rendes fehérjét akarok használni, ehhez kérek segítséget.

Az íz a fontos elsősorban, mert az Ultra losst nagyon nehéz volt leküzdeni.

Vagy esetleg az összes ilyen készítménynek megvan ez a fura íze?

Nagyon köszönöm a segítséget előre is! :)


2018. febr. 9. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Iso whey, Hydro whey, Nitro whey, Nitro pure whey. Ezek közül mind jó, de a banánost kerüld mert az gyilkos :D Régen volt valamelyikből sárgadinnyés, az isteni volt de ha jól tudom már nincs ilyen ízű
2018. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!