Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes egyszerre tobb fajta...

Erdemes egyszerre tobb fajta szteroidokat szedni?

Figyelt kérdés
Nagyobb hatast vált ki ha egyzserre tobb szteroidot is hasznalunk, mondjuk ha orálisan is szedünk vagy 2 fajtát és injekciósat is használunk? Milyen hatast gyakorol, teljesítményt növeli gyorsabban vagy eleg ha csak egy fajtát szedünk?

2018. márc. 13. 16:23
 1/2 BlodDrunk ***** válasza:

Semmit nem érdemes hobbiszinten tolni.

A mentális hatásai a legroszabbak szerintem,pedig testiből is van elég sok.


De igen vannak amik felerősitik egymás hatását,iletve sok van amit önmagában nincs értelme.

Annyi elmondható,hogy minden kúrának az alapja a teszto aztán még ez meg az céltól függően.

2018. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez egy bonyolultabb téma ennél.

Vannak megfelelő kombinációk ampullások között, meg szemesek között, de a kettőt nem szokták keverni, sőt. Nem ajánlott szemes vackokat enni, ha már nyomsz valamit, akkor nyomj (lehetőségekhez mérten tiszta, minőségi) injekciós cuccot.

A szemesek nagyon ölik a májat, és ez a fő baj velük, ez mellett szar a hasznosulás, meg drágák is.

Persze vannak alap kombók, amiket 'muszáj' miatt szednek, pl az aromatizáló tesztoszteron készítmények mellé például illik, és szoktak is használni anti ösztrogéneket. aztán mivel ez egy (főként) fehérje szintézist támogató hormon, ez viszonylag alap szokott lenni. a nagyobbaknál, főleg komolyabb szinteken (már akik tudják mit csinálnak, nem csak nyomják, amihez hozzájutnak) használnak növekedési hormont, aztán aki szálkásít, és lusta/vagy már nagyob a végét tapossa a diétának, azok használnak pl trent.


Sajnálom, de többet nem tudok írni a témáról, révén, hogy én még soha nem használtam ilyen készítményeket, és ennél fogva nem is informálódtam a kíváncsiság keretein kívűl ezen témában. Azt elfelejtettem.. nehogy félreértsd: nem csak a szemes káros. Az injekciós is, csak teljesen más módon, meg szervezet függő, ki hogy reagálja le.

Szóval ennyi. hiányos, de talán segít valamennyit.

2018. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!