Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogalmam sincs mit csinaljak?...

Fogalmam sincs mit csinaljak? Most kezdjek el tomegelni ilyenkor? Megeri? Lesz eredmenye?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok,195cm,jelenleg 83kg kb.

Szoval 4-5 honapja edzek(kondi), de nem igazan tudtam felvinni magamra izmot mert nem ettem eleget... vagyis probaltam de nem ment, nem tudtam nyomon kovetni mibol eszek mennyit.. szoval.. nincs rajtam sok izom. Tehat most ilyen semmilyen allapotban van a testem. Itt a nyar es nemtudom mit csinaljak. Szeretnek izmot hamar, de ezt 2 honap alatt hogy tudnam megbalositani h ne is nezzek ki annyira kovernek?(most vekony vagyok). Erdemes elkezdeni tomegelni? Kockahasam nyárra mar nem is lehet ugye ?



#kockahas ##strandszezon
2018. ápr. 1. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A tömegelés évekig tart, ne az évszakokhoz igazodj.
2018. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
moderált tömegelés, ügyelj arra, hogy heti kb 0,7-1 kg közötti érték jöjjön fel rád és akkor nem zsírosodsz vagy minimálisan
2018. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd felre az egodat, es kezdj el rendesen tomegelni, ha valami olyan tomeget osszehozol ami mar nem olyan jelentektelen akkor jovo vagy azutani nyarra ledietazhatsz

Mi az hogy nem tudod nyomon kovetni a kajat? Szerintem inkabb csak nem akarod

17 evesen nem hiszem h 2 allasod van meg csaladod stb, hogy ne legyen napi 1 orad lefozni a kiszamolt mennyisegeket aztan bedobozolni (egyebkent megsugom vannak ismeroseim akik reggel 4:30 kor kelnek h fozzenek aztan 6tol edzes 8tol melo delutan 4tol meg raernek lefekvesig a csaladdal foglalkozni stb. Erdekes, aki akarja annak megy)

2018. ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!