Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi két edzésfelosztassa...

Az alábbi két edzésfelosztassal lehet ugyanúgy fejlődni izomban?

Figyelt kérdés

Jelenleg AB felosztásban edzek, heti négyszer. Azaz minden izmot kétszer edzek egy héten.

Mellet, hátat, lábát, vallat edzésenkent hat sorozattal, vadlit és kart 4-5 sorozattal.


Váltani szeretnék teljes testesre, ami azt jelentené hogy minden második nap mennék edzeni, a nagyobb izmokat edzésenkent három, kisebbeket két sorozattal.



2018. jún. 7. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet fejlődni mindkettővel,persze! Teljes testesnél mehet nagy izomra 4 széria,kisebbekre 3. En toltam 5/4et is,mem lett tuledzes,pedig akkor meg a kajám se volt túl jó. Egyszóval,ha megfelelő a taplalkozasod,és pihensz eleget,mellette elég intenzív az edzés,akkor szinte bármilyen felosztással lehet fejlődni. Ezzel anno Cortez is egyetértett. Amúgy nekem is AB megy most,és szeretem.
2018. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom, csak kis új dolgot akarok kipróbálni.
2018. jún. 7. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!