Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Terhesen egyszer-kétszer...

Terhesen egyszer-kétszer lehet alkoholis italt inni? Ti ittatok? Isztok? Ha nem rendszeres és nem sok árthatok vele a babának?

Figyelt kérdés

Azbaz igazság, hogy a hétvégén kerti partyn voltunk és voltak mindenféle alkoholmentes sörök, pezsgők, mert többen is voltunk kismamák és ketten pedig szoptattak. Ittam is egy alkoholments sört, viszont utána a férjem hozott nekem inni, aki figyelmetlenül az alkoholmentes italok mellől kitöltött nekem egy somersbyt, amit én vidáman megittam, a másodiknál vette észre, hogy ez egy 4,5 szàzalékos ital.

Sajnos rettentő szorongnó alkat vagyok, így nagyon aggódom most, bár racionáliaan azért azt gondolom ennyivel nem árthattam... Tudnátok személyes tapasztalatokat irni? 22 hetes vagyok.



2018. júl. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz gond.
2018. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Ha a babának nem is lesz baja, az izmaidnak igen. Az alkohol rombolja az izmokat. Pár bicepsz gyakorlat és már jó is vagy.


Egyébként testépítés =/= gyerektest építése 0ból.

Mi csak a protein porhoz és szteroidokhoz értünk

2018. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Gratulálok a férjednek. Egy igazi, együttérző ember, aki szeszt visz a szoptatós feleségének.
2018. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, ennyitől az égegyadta világon semmi baja nem lesz. :) Én 30. hétben vagyok,és bizony a házassági évfordulónkon megittam fél dl vörösbort. Ennyi egyáltalán nem okoz gondot. Nyilván az ember figyel, nem iszik minden nap,és csak egy- két kortyot ha nagyon megkívánja ( akkor sem erőset).

Boldog babavárást kívánok :)

2018. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!