Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony comb, kerek popsi?

Vékony comb, kerek popsi?

Figyelt kérdés

Elkezdtem konditerembe járni mert szeretnék fogyni és alakot formálni. Sajnos combra és popsira hízok a legkönyebben és innen fogyok a legnehezebben. Mit ajánlotok? Mely gépek/edzéstervek segítenek nekem vékonyabb combok elérésében?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

157/54 lány



2018. szept. 2. 00:18
 1/6 anonim válasza:
0%
Én azt javaslom play áruházban nézz körül. Rengeteg alkalmazás van ami egy komplett edzéstervet mutat be. Nekem hasra kellett ezért letöltöttem egy 30 nap alatt kockahas nevű alkalmazást és meglepő lett a végeredmény. Hogy segítsek elindulni: elsőként a fenékedzés nevű appot nézd meg. Ha jól tudom az az egyik legjobb
2018. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 palilaci ***** válasza:
94%

elsore ne hallgass. 30 nap alatt ne varj semmot, plane ne otthoni tornazgatastol.

Guggolas, felhuzas, kitores, labtologep ezek a legjobb gyakorlatok combra es fenekre, lehetoleg akkora sullyal, amivel 8-12 ismetlesre vagy kepes, es folyamatosan tudod novelni a terhelest. A fogyashoz elsosorban kaloriamimusz kell, ha formalni, azaz izmosodni szeretnel, a ketto egyutt nem fog menni hosszutavon, mert az izokepiteshez kaloriaplusz szukseges. Helyi zsiregetes pedig nincs. Attol, hogy combra vegzel gyakorlatokat, nem a kivalaaztott teruletrol eg el a zsir, hanem ott dolgozik az izom.

2018. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan edzes nem letezik amitol vekonyabb lesz az izom... zsirbol tudsz fogyni attol lesz vekonyabb
2018. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az étrended alapján megy le a zsír. Ha edzel rá, akkor inkább nő az izomtömeg, persze kalóriadeficitben erre ne számíts annyira, max. kezdőként. A láb könnyen izmosodik, sok fontos nagy izom van ott, de ez nem baj, az izmok hasznosak és szépek. Irreális vékony combokat várni rendes edzés mellett, sőt, némi biciklizés és futás is elég szép vastag combokat képes hozni, ismerek olyan embert.


Az edzésnek annyi köze lehet a vékonyításban, hogy megnöveli a kalóriaigényedet, így könnyebb elérni a kalóriadeficitet. Az izmosodás ez ellen hat, de ha van elég zsír combon és szálkásítasz, nem tömegelsz, akkor várhatóan vékonyodni fog, mert a zsírt könnyebb elveszteni, mint az izmot felpakolni, pláne kalóriadeficitben, lányként.

2018. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Az utolsótól kérdezném hogy szálkásítást hogyan tudok elérni? Milyen mozgásformával? Aerob edzés vagy kardió? Netán súlyzós edzés?Gondolom megfelelő étrenddel... sok fehérje stb.
2018. szept. 2. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Sose kardiózz mert izmot adsz le. Csak is zsírégető tartományban nyomd, azaz aerobozz.

És inkább örülj neki, hogy seggre és combra hízol :P mert ha már izmos vagy alatta, az a legfinomabb.


De ha van még kérdésed az itt belinkeltekben találhatsz választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


23/F

2020. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!