Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt megrendelnétek?

I.B.T. kérdése:

Ezt megrendelnétek?

Figyelt kérdés

Szeretnék otthonra 2 db egykezes súlyzókat venni. Erre gondoltam:

[link]

A 2x15 kg az mennyire elegendő? Nem szeretnék testépítő lenni csak "edzésben maradni".

Még mielőtt mondanátok: Nem, nem szeretnék járni edzőterembe.



2018. okt. 23. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Semmi nem elég.

Ezzel a hozzáállással csak ajtótámasz lesz.

2018. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
*semmire
2018. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Simán én is inkább otthon edzek sokkal nyugodtabb és szerintem ugyan olyan hatásos :)
2018. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Jaja két egykezessel ugyan olyan hatásos. De ha nem jársz teremben honnan is tudod, hogy ugyan annyira hatásos mintha járnál. Lol
2018. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 $$$$$ ***** válasza:
Hát az szint függő.. Nekem pl. szinte mindenhez kevés lenne 15 kg... De nem tudom milyen szinten vagy. De ha kezdő szinten akkor még valószínúleg sok is lesz ami nem baj mert lehet levenni belőle.De egyébként én nem vennék cement súlyt a helyedben mert nekem volt cement súlyom és kirepedezett és folyt belőle a cement...Tehát én a helyedben csak vas tárcsát vennék. Ilyen kis tételben nem olyan veszélyes mert igaz hogy jóval drágábbde ennyi súlynál szerintem még nem vészes... Nekem is csak vas tárcsáim vannak azokkal sosincs baj... Nem repednek ki nem koszolnak össze mindent... Ha meg újonnan drágának találod a vastárcsákat akkor vegyél használtan. A legtöbb tárcsámat én is használtan vettem...
2018. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Otthon biztosan jót tudtok lábazni....
2018. okt. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az éppenséggel nem is olyan fontos.
2018. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezdő gyöngébb nőknek (vagy férfiaknak, végülis köztük is vannak egészen gyenge izomzatúak), akik nem képesek rávenni magukat rendes lábazásra az első félévben, jópár hónapig elég lehet, én így kezdtem. Különösebb izomzatot nem várnék tőle, lábazáshoz pedig még kezdetben is könnyen lehet kevés ez a súly egy gyönge kezdőnél is.


De van, aki még ennyit sem emelget vagy csak bicepszre akar edzeni, amiről mindig mindenki lebeszéli itt, de attól még az ő élete...


Semmit nem tudunk rólad. Ez eléggé bébisúly a komolyabb súlyt igénylő gyakorlatokhoz, de te tudod, mit akarsz s majd meglátod, mennyit bírsz. Tárcsákat később is vehetsz, ahogy rudakat s egyebeket is.

2018. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"vagy csak bicepszre akar edzeni, amiről mindig mindenki lebeszéli itt"


Mert sok itt a hülye azért beszélik le.


Egyáltalán nem gáz ha valaki csak felsőtestre edz, sőt...

2018. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogyáshoz szeretnék otthoni edzést bevezetni. Nem célom a dagadó izmok elérése. Én inkább egy olyan testet szeretnék amely le tud futni 10 km-t könnyedén nem pedig amelyik 200 kilóval szériázik. Ezért is írtam, hogy nem akarok járni edzőterembe.
2018. okt. 25. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!