Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogen kerdes tapasztalt...

Ketogen kerdes tapasztalt harcostarsakhoz? Ketogen etrend 3. hete alatt derult ki, h konstans magas a vercukrom. Bovebbek lejjebb.

Figyelt kérdés
Nyilvan nem az etrend miatt lett ilyen, hanem ekozben derult ki (gyanus lett, hogy brutalsokat iszom). Az ertekek ehgyomor: 8.8 volt a maximum, 7.8 a minimum. 120 perc: 9.9 volt a maxium az elmult 2 het meresei alatt. Odaig jol ertem, hogy igy nyilvan nem tortent ketozis? (egy het mulva megyek is orvoshoz mert az tiszta, hogy ez nagggyon magas). Jart igy valaki? Atlagolva 30 g lassu ch ment 1200 Ckal etrenden egy honapig, illetve most is, mert most meg a cukor miatt nem merek ch-t enni. Mozgas megvan, salyatsulyos normalis edzessel, de csak egy HIIT tudta rendesen lejjebb vinni az ertekeimet 16 oraval kesobb mar 6.1-6.9-eket mertem. Maga a ketogen etrend jolesett, ha nem muszaj nem hagynam abba. Vajon hasznalhat a cukorszintem csokkenteseben a tovabbiakban is? Kb 4 kg sulyfeleslegem lehet mar csak a korabbi 12-bol, 3 ev tunyulas es mozgasszegeny eletmod utan. Elotte sportoltam tizenplusz evig. 174/75 F
2019. márc. 14. 14:35
 1/2 A kérdező kommentje:
* sajatsulyos, nnna... :D
2019. márc. 14. 14:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a 2.-kb7. napig olyannak kellett volna lenned, mint a falhoz vert lófax alacsony cukor miatt. Ezzel a 30 g ch-val jön ki, hogy a megevett kcal 5%-át adja max?

Amúgy van ketózisra elvileg pisilős teszt, kérdezz körbe drogériában/patikában, azzal kiderül ketózisban vagy e.

Dokival meg akkor majd konzultálj.

2019. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!