Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás vagy tömegnövelés?

Szálkásítás vagy tömegnövelés?

Figyelt kérdés
2018. Szeptemberébe döntöttem el hogy szeretnék lefogyni mert már befolyásolta az egészségemet.171cm 76kg voltam ami nem lenne olyan nagy felesleg de inkább az a skinny fat alkat voltam kevés izommal és magas testzsíral ami miatt mégjobban látszott a felesleg,főleg a hasamon és a csípőmőn.Saját testsúly edzséssel és normális étrendel sikerűlt kb 15 kgt leadni kevesebb mint 1 év alatt.Most vagyok 61kg.Sokkal vékonyabb lettem viszont hasi és csípő tájékon még mindig van egy kis felesleg, és a testzsírom se olyan szinten van amit szerettem volna elérni de ha már tovább fogynák csak rosszabbul néznék ki.Szóval innen már teljesen tanácstalan vagyok mit csináljak.Mindig is azt hittem ha lefogyok majd akkor fogok valahogy kinézni de a skinny fat alkat soványan is megmaradt.Csökkentsem a testzsírom vagy inkább az izom építésre fókuszáljak mostmár?.Privátba küldök képet ha szükséges.Főleg olyanok tanácsát várom akik voltak hasonló helyzetbe vagy értenek az ilyesmihez.19/f

2019. júl. 10. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el tömegelni és utána szálkásíts az izomzatodon.
2019. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

+1 tömegelés, aztán szálkásítás

171 cm - 61 kg-val lefelé már ne menj.

Feljött izom segít majd a formádon.

2019. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!