Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol tudom neten újranézni a...

Hol tudom neten újranézni a forma1-es nagydíjakat magyar kommentárral felvételről?

Figyelt kérdés
Nem leszek itthon a magyar nagydij idején,és szeretném újranézni.Rtlmost.hu-n nem lehet ugyh.azt ne irjátok.
2010. júl. 31. 06:04
 1/2 anonim válasza:
0%

Ha rám hallgatsz, nem nézed meg magyarul... két akkora idióta magyaráz róla akik csak tévéből látják az eseményeket, de a szabályhoz halvány lila sejtésük sincs... Ezt versenybíróként mondom... Amikor utoljára (kb 5 éve) hallottam utoljára akkor is a hajam az égnek állt a hülyeségük miatt... Most is egy idézet, amit hallottam: "Most egy hónap szünet következik... (fél perc múlva) a jövőhéti futamon..." Na szóval ennyit róluk. Felkészületlen banda. Ha rám hallgatsz, akkor keresel egy torrent oldalt, ahol a BBC adását le tudod szedni és Martin Brundle és David Coulthard kommentárjával nézed meg. Ha nem is vagy perfekt angol akkor is leesik, hogy mit magyaráznak mert annyira beszédes... (Google keresési kulcsszó: piranha excom)

Mindenjót!

2010. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.majd idén kiprobálom az angol verziót is,amit te irtál.
2011. márc. 14. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!