Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Konferencia Liga miatt lesz...

A Konferencia Liga miatt lesz változás az UEFA Szuperkupában?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 19:47
 1/3 Futyimutyidanikahhh válasza:
Szerintem nem lesz, érdekes meglátás, de marad az europa-bajnokok ligája
2021. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, ellenben én is csak azt tudom mondani hogy marad az EL-BL
2021. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A Konferencia liga elvileg pont azért lett létrehozva, hogy a kisebb csapatoknak is legyen egy külön ligájuk, ami részben érthető, de túl nagy téttel nen bír sajnos. Már az Európa ligát sem tartják sokra.


Amikor Griezmann az Atleticoval megnyerte és vaskosan kivette a részét az Ateltico sikerében és abban, hogy másodikak legyenek a bajnokságban, illetve vb-t nyert, ahol a francia válogatottban Mbappéval közösen 4-4 góllal házi gólkirályok lettek, le sem szarták az aranylabdánál. Nem azt mondom, hogy nem Modric kellett volna kapja, de minimum másod hely kijárt volna neki. Csak hát Modric Bl győztes lett és vb 2.


Úgyhogy ebből kiindulva szerintem nem sok köze lesz a szuperkupához és sajnos nem is lesz nagy tétje.

2021. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!