Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Nem túlzás 25 milliós állami...

Nem túlzás 25 milliós állami jutalmat adni egy paralimpiai aranyéremért?

Figyelt kérdés
Egy átlagember 10 évet dolgozik ennyi pénzért Magyarországon, nem beszélvea rokkant emberekről, akik alig találnak munkát. Persze, legyen valamennyi állami jutalom azoknak akik megmutatják, hogy rokkantan is lehet sportolni, na de ennyi??

2021. szept. 2. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is eltúlzott
Szerintem nem eltúlzott, optimális összegű
Szerintem túl kevés
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A focistáknak még inkább túlzás amit fizetnek, akkor már inkább kapja egy rokkant ember.
2021. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1:

Az egyik indokolatlan pénzosztás igazolja a másikat?

2021. szept. 2. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem túlzás, ha már van ilyen, bár ha rajtam múlna nem lenne ilyen tamogatás, helyette az összes parasportoló tamogatva lenne akkora mértékben, hogy sportolhasson.
2021. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3:

A briteknél pl pont így van.


Jutalom zero, a rokkantak sportolási lehetőségeit fizetik

2021. szept. 2. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem túlzás. Lehet utánuk csinálni.
2021. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Csinálhatnám utánuk, de nem vagyok mozgássérült és nincs aki eltartson ezért minimum 40 órát dolgoznom kell hetente. Minden állami pénz ami sportba megy kidobás. A sport egy hobbi, aki szeretne sportolni menjen és csinálja, én is azt teszem.
2021. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
Nos, az épek és a paraolimpkonok javadalmazása közti különbség felháborító.
2021. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7:

Miért?

A paralimpia nézettsége töredéke az olimpiáénak. Az ember nagyra tartja a lelkierejüket de ennyi

2021. szept. 2. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!