Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csinálnak valahol ritmikus...

Csinálnak valahol ritmikus gimnasztika dresszeket olcsón?

Figyelt kérdés
Egy duó versenyben fogok a közeljövőben indulni, amire dressz is kellene…a gond, hogy a csapattársam nem akar a decathlonból olcsóbb dresszt venni(egyébként nekem se nagyon tetszenek)hanem mindenképp csináltatni akar.Én már meg is kérdeztem a szüleim, de ők azt mondták hogy biztos nem fognak nekem dresszt venni, mivel drága(ezzel egyet is értek)a kérdésem az lenne hogy kb. Milyen árban van egy olcsóbb dressz? Mondjuk úgy hogy valami nagyon alap színnel és kevés kővel kérjük?

#Rgdressz #Ritmikusgimnasztikadressz
2022. ápr. 20. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Függ mennyire szeretnétek különlegeset. Olyan 30 000 körül már lehet venni, de az igazán profi dresszek több mint 100 000 Ft körül vannak. Használtan érdemes venni, de ha kettő kell és ugyanolyan akkor nem hiszem, hogy sok esélyetek van találni. Sokan rendelnek e-bayról, onnan 20-30 ezernél kezdődik, de a szállítás és vám rányomhat még ennyit.
2022. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olyan olcsót, mint a Decathlonban nem fogtok találni. Egy új rg ruha alsó hangon 30 000 forint. De tudtok keresni használtan, úgy egy alig használt, szinte teljesen új ruha is sokkal olcsóbb. Egyébként rengetegen adnak el szép ruhákat.
2022. máj. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!