Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Japán F1 futamot nézni akarját...

Japán F1 futamot nézni akarjátok ti is? Mekkora kavaras, szakad a eső, lehet nem is lesz futam?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Fuji grand prix?
2022. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suzuka
2022. okt. 9. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Emlékszel a 76-os nagy díjra amikor szakadt az eső és Lauda kiállt? Jamesnek pedig lett elég pontja és ő lett a bajnok. Valamint akkor még versenyzett a 6kerekű tyrell!
2022. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokáig azt hittem én is, hogy nem lesz futam belőle, aztán végül 45 perccel az időlimit vége előtt mégiscsak elengedték őket. Szerintem hamarabb is el lehetett volna, tekintve, hogy mikor kimentek, az extrém esőgumin, páran már rögtön azon gondolkodtak, hogy az átmeneti jó-e már. Csak megint ment a töketlenkedés, olyan mintha a versenyirányítás se tudta volna, hogy mit akar, amikor előbb belengették, hogy 10 perc múlva mennek, amit 1,5 perccel annak letelte előtt lefújtak, úgy, hogy már minden csapat pont elpakolt az autóik mellől. Ezek mellé pedig jött a legelején ez a szerencsétlen traktor beküldés. Nonszensz volt az egész.
2022. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!