Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki volt szerinted a valaha...

Ki volt szerinted a valaha volt legnagyszerűbb brazil pilóta a Forma 1-ben?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Felipe Massa
Felipe Nasr
Carlos Pace
Nelson Piquet
Nelson Piquet Jr.
Rubens Barrichello
Pedro Diniz
Emerson Fittipaldi
Wilson Fittipaldi
Alex Ribeiro
12 szavazat
 1/10 Hellmano ***** válasza:
97%
Senna meg direkt maradt ki?
2023. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Senna.
2023. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hé, hogy képzeled, hogy Tarso Marques-t lehagytad a listáról???

(ja, hogy Senna...?)

2023. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
55%
Kihagytad a kérdésedből a lényeget. Azt írod a "valaha volt legnagyszerűbb" és nincs köztük Senna. Hát lehet TE nem hallottál róla. Miért nem irod akkor, hogy az "elmúlt 5-10 év" ??? Semmi gond, sejtem nem lehetsz ennél idősebb, így nem is hallhattál róla. (azonban lehetne utánna olvasni, huh, ha tudnád, az mennyit segít!)
2023. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 A nagy Alonso-verő Marquez! 😂😂😂 Rá szavaztam volna, a hiányában a Hillt megszorongató Dinizre voksoltam 😄


#4 Az "utánna olvasás" mondjuk neked sem ártana, a fenti listában ugyanis nagyítóval kell keresni az "elmúlt 5-10 évben" aktív pilótákat.

Ja igen, amúgy Senna túl van hypeolva. Prost sokkal jobb volt, nem véletlenül szerzett mindkét közös mclarenes évükben több pontot.

2023. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Senna, Piguet, Massa
2023. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

#5-ös biztosan igazad van, köszönöm az infót. Én valamiért Senna halála után nem követtem már a Forma1 -es eseményeket, sok nevet nem is ismerek, és már a régiek is kezdenek feledésbe merülni.

Lehet, valóban nem a legnagyobb volt, sőt, szinte biztos utánna még voltak nála jobban, hisz a világ fejlődik. Azonban abban az időben egy legenda volt.

2023. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5. Dehogy volt sokkal sokkal jobb nála, szimplán Prost Sennával és úgy a többiekkel szemben is súlyelőnyben volt. Prost 59 kg volt, madársúlyú, Senna 65 kg volt, míg Mansell 78 kg volt. Akkoriban az autók megengedett összsúlyába nem tartozott bele a pilóta súlya. Prost lényegében legálisan csalt mindenkivel szemben. Persze nem csalt, de akárhogy nézzük, jogosulatlan előny volt. Tudjuk hogy tizedeket jelenthetnek a kg-ok, de minimum századokat.
2023. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Akkoriban nem voltak ennyire kihegyezve sem az autók, sem a pilóták, ezernyi más tényező volt, ami miatt sokszor ennyi időt veszítettek, mint amennyi a nagyobb súlyukból fakadt. Mansellt sem nagyon izgatta a dolog (a 180 centijéhez simán megtehette volna, hogy lead néhány kilót).
2023. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Azt értem, de ez egy állandó stabil előny volt Prostnak. Nem mondom, hogy Sennánál rosszabb volt, de azt túlzó állítani, hogy sokkal jobb volt Prost.
2023. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!