Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék a sprinteléssel...

Hogyan tudnék a sprinteléssel komolyabban foglalkozni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy esetleg hogyan tudnék minél jobb sprinter lenni, mert a tesi tanárom is azt mondta, hogy érdemes ezzel foglalkoznom (megjegyzem, 11.-es lány vagyok, és én vagyok a leggyorsabb lány a suliba). Mamám atléta volt, magasat ugrott, futott, stb.

Kiskoromban jártam atlétikára, de sajnos abba kellett hagynom, mert a tanulás rovására ment:/

Azóta csak hobbiszinten sportolok, komolyabban edzeni jövőhéttől kezdek, hogy erősödjek, valamint jobban ráfekszek a sprintelésekre sulin kívül is.

Tavasszal megyek versenykre, addigra szeretném azért, hogy valamennyire formában legyek hozzá, szerintetek, mivel tudnék még magamnak ebben segíteni? Előre is köszi! :)



2023. szept. 24. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyezném még, nem tudom mennyi fontos, de ha az eddigi eredményeimet figyelembe veszem, akkor 25 km/h-val sprintelek(edzések,gyakorlások nélkül, 1 év alatt sikerült 1mp-et javítanom 60m-en), ezt szeretném feljebb vinni:)
2023. szept. 24. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos sok hasznos dolgot találsz erre vonatkozóan pláne ha tudsz angolul. Vannak könyvek is könyvtárban.
2023. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a futóernyő, fékezőernyő tartós használata is segíthet gyorsulni. 4 - 5 ezer forint.
2023. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, utánanézek mindegyiknek :)
2023. szept. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!