Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A forma 1 2000-es szezonjából...

A forma 1 2000-es szezonjából emlékeztek e a citromsárga Minardira ? 🙂

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Az a Jordan volt.
2023. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én baumgartnerzsótira emlékszem
2023. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bassza meg, hát tényleg sárga volt abban az évben a minardi

[link]

pedig rányomtam a zöldet #1-esre, mert bennem is klasszikusan a jordan maradt meg, mint hosszú időn át minden évben sárga színű autó

szóval ezek szerint nem sok emberben hagyott mély nyomot (zsolti idejében, meg előtte is egy ideje már fekete-fehér színviláguk volt)

2023. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1es a Jordan is sárga volt, de abban a szezonban a Minardi is, úgyhogy nincs igazad
2023. okt. 3. 02:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak a 2000-es évek közepétől követem az F1-et, így azok az évek csak utólag vannak meg, de így is tudom, mivel néztem is vissza már régebbi futamokat.

Valóban sárga volt, csakúgy mint a Jordan, de azért meg lehet állapítani köztük a különbséget. A Minardi kicsit zöldesebb, amolyan "banánsárga" volt telifénnyel, míg a Jordan élénkebb sárga, fekete kiegészítésekkel.

Mély nyomot nem hagyott szerintem sokakban, mivel harmatgyenge teljesítményű és megbízhatóságú sereghajtó autó volt, Marc Gene és Gaston Mazzacane számára már valszeg az is siker volt, ha egyáltalán célbaértek vele. Egyébként pont a következő évtől, 2001-től váltottak fekete színre, ami megmaradt egészen utolsó évükig, 2005-ig.

2023. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!