Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A NOB miért nem hajlandó...

A NOB miért nem hajlandó szóba állni más box szervezetekkel?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje megjelent a hír, hogy nem biztos, hogy a 2028-as olimpián lesz box. Ennek az az oka, hogy a NOB már nem ismeri el az IBA-t. Ezt pár napja megerősítették, de szoba hoztak egy nemrég megalapított szervezetet, a World Boxingot. Ezzel a szervezettel viszont az a probléma, hogy az amatőr boxot irányítja, jelenleg nincs pénze versenyt rendezni, és kevés tagországa van. Viszont azt nem értem, hogy más box szervezettel, szövetséggel miért nem hajlandó tárgyalni? Hiszen ott van még a WBA, a WBC, az IBF, és a WBO is. Ráadásul ezek profi szervezetek, és versenyeket is szerveznek. (Legalábbis én így tudom. De ki lehet javítani, ha tévedek). Ezek közül az egyiket miért nem ismeri el a NOB?

2023. okt. 17. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Aztan mihez kezd a nob a wboval amikor a box amator sport az olimpian? Profik nem indulhatnak.
2023. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!