Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen a kick-box?

Milyen a kick-box?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi hogy milyen egy kick-box edzés, maga a sport és hogy 17 évesen van-e értelme elkezdeni? Még annyi hogy kicsit több mint 1 éve kondizok.. bár ez az erőmön annyira nem látszik.

2023. nov. 11. 17:32
 1/1 anonim válasza:
A sportot magát úgy kell elképzelni mint a boxot csak használhatod a lábadat is(nevéből adódóan).Ha jól tudom több verzióban/szabályrendszerben létezik ,de egy átlag edzés nyújtógyakorlatokból,sok-sok testmozgásból/bemelegítésből és a technikák gyakorlásából áll.Egyáltalán nem késő 17 évesen elkezdeni,én is akkor kezdtem újból nekivágni 0 kondival,és bár én még nem gondolkoztam azon, hogy versenyszerűen szeretném űzni de ahhoz képest egész jól megy,gyorsan belerázódik az ember.Ha érdekel mindenképpen ajánlom,hogy vágj bele,sokmindent nem veszthetsz vele.
2023. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!