Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is lélegzetelállít...

Szerintetek is lélegzetelállító ez a F1-es felvétel?

Figyelt kérdés

Patrick Depailler aki sajnos később elhunyt egy alfa tesztelésénél.

Számomra tényleg egy földöntúli valamit ébreszt fel.Független most,hogy ki ül a volánnál mert kb mindenki az autóba született. De az,hogy kézzel váltanak,dupla kuplung,kb élet halál között mennek hatalmas elismerésre ad okot. Sokkal színesebb és komplexebb volt a múlt az autóversenyzésben.

Vagy ti másképp látjátok?


https://www.youtube.com/watch?v=Bqd3kjJfR8M



2023. nov. 18. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából nekem is tetszik. Valahogy érezhető a sebesség,az hogy kézzel vàltanak az számomra egy varázslat. Amugy én is egy 4x4-es autóban de összehasonlithatatlanúl lassab tempó melett (még pályán is).
2023. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nagyon érdekes mint felvétel, de én azért annyira nem hatódok meg tőle. sok szempontból egy amatőr korszak volt a hetvenes évek. sem emberi, sem technikai oldalról nem volt úgy csúcsra járatva. manapság egy bulizós láncdohányosnak semmi esélye nem lenne, féltávnál kiköpné a belét is, akkoriban meg vígan nyerték a futamokat. a technikai rész sokkal inkább volt sufnituning, mint profi fejlesztőmunka, egészen kis létszámú csapatok is labdába rúgtak, és egy időben szinte mindenki a cosworth dfv motort használta, amit még a 60-as években alkottak meg, de még a 80-as évek elején is bajnokságot tudtak vele nyerni.

szóval ezek tudatában mindig bennem van, hogy az akkori F1 kicsit inkább egy életveszélyes szórakozás volt, és kevésbé egy vérprofi élverseny.

nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!