Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Senna vagy Prost volt a jobb?

Senna vagy Prost volt a jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az F1 illetve a kor zsenijeinek az élete.

Én nem láttam őket versenyezni de rengetek dokumentumfilmet,írást illetve könyvet elolvastam róluk és az én meglátásom az,hogy Prost kivételes volt.

Szerintem a valaha volt legtehetségesebb versenyző.

Senna is jó de számomra a rengetek kiütés elvesz abból,hogy mit is tudott az autóval művelni. A győzni akarása szüntelen volt ami halhatatlanná tette.

Igazság szerint csak arra lennék kíváncsi,hogy ennyi év távlatából ki kire voksolna.

Köszi



#Senna vs Prost
dec. 2. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sorrendet kellene felállítani, sőt nem is lehet.

Mindkettő zseniális volt, eltérő személyiséggel.

Az F1 technikai sport, a belső ügyeikbe nem nagyon engedtek betekintést a csapatok, de nyílt titok volt, hogy a konstruktőrök érdeke diktált, az istállókon belül versenyzők között rangsor volt, a második számú pilóta nem azért volt a pályán, hogy ő győzzön, hanem azért, hogy az első számút segítse, és ha lehet azért ő is szerezzen pontokat.

Két dudás nem fér meg ott sem egy csárdában, ebből gyorsan feszültség lett, ami esetenként a versenyeken is kibukott, és mivel mindkét versenyzőnek nagy számú rajongótábora volt, gyűrűzött tovább a vita, hogy kettőjük közül ki a jobb.

Láttam őket versenyezni, egyiket sem helyezném a másik elé-fölé, zsenik voltak.

dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a dokumentumfilmet, ott azért kiderül hogy Prosttal kivételeztek.
dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senna népszerű volt Prost meg egy zseni.
dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!