Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Daniel Ricciardo elfelejtett...

Daniel Ricciardo elfelejtett vezetni forma 1-es autót ?

Figyelt kérdés
Nagy kedvencem a Red bullban nagyon jól ment annó top pilótának tartották,aztán ugye ment a Renaulthoz ott is azért hozta a jobbnál jobb eredményeket ,Ocont elverte.McLarennèl már nem volt túl acélos Norristol kikapott azért szépen.De most visszatért Yuki Tsunoda mellé és egyszerűen döbbenet hogy vele se bír ,pedig Tsunodat nem tartják top pilótának ,rossz látni ezt a teljesítményt Ricciardotol,mit gondoltok ?Neki ennyi volt?
márc. 25. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak kiégett mint Vettel vagy Raikkönen. Meg azért annyira már nem fiatal ő se.
márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos hajlamosak elfelejteni, hogy a 35 év élsportban NAGYON más, mint a hétköznapi életben. Úgy tűnik, hogy ő ennyi volt, egész egyszerűen rosszkor volt rossz helyen rossz időben. Egy Vettelnél annyival fiatalabb nem volt, hogy rá építsenek egy több éves projektet, aztán jött Max...
márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Durva ha nem lett volna egy Max Verstappen Ricciardo többszörös vilagbajnok valószínűleg ma.
márc. 25. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas kedvencem Daniel, ezért is szörnyű nézni a vergődését. A Red Bull óta folyamatos lejtmenet, igazából már a Mekis szerződése is a nevének szólt, mert a Renault-ba sem váltotta meg azért a világot. Szerintem ott ment el valami nála, hogy Norris tönkreverte, utána meg nem kellett senkinek. Becsültem és tiszteltem azért, hogy tartalékként, meg marketing-celebként megpróbálta újraépíteni magát, amiért a lehetőséget is megkapta, még se tudott / tud vele élni.

Pedig a Red Bullon nem múlott, szerintem már De Vries (kissé korai) felállítása is Ricciardo-ért volt, a jól teljesítő Lawson visszaküldése a tarcsiba meg pláne. És azóta sem tud élni a lehetőségeivel az ausztrál, ami nagyon lehangoló. Mindenki Perezt ekézi, meg hogy majd átül a helyére... hááát, Perez fényévekkel stabilabb jelenleg, mint Ricciardo, nem csoda, hogy még Tsunoda is elveri.

Szerintem vége a srácnak, és nem idén, hanem évekkel ezelőtt ment el nála valami fejben. Imádnám, ha rám cáfolna, de szerintem neki ennyi volt az F1.

márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!