Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik számodra a legemlékezet...

Melyik számodra a legemlékezetesebb, középmezőnybeli/alsóhazi csapat vagy pilóta által szerzett dobogó a 2000-es évtized Forma-1-ében? (csak 2. vagy 3. hely)

Figyelt kérdés
máj. 6. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Irvine, 2001 Monaco
Frentzen, 2003 USA
Szató, 2004 USA
Coulthard, 2006 Monaco
Wurz, 2007 Kanada
Webber, 2007 Nürburgring
Barrichello, 2008 Nagy-Britannia
Fisichella, 2009 Belgium
Alonso, 2009 Szingapúr
Egyéb
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy, ami eléggé megmaradt negatív értelemben: 2008 Németország. Vezetői teljesítményt tekintve a kutyaütő Piquet szokás szerint nem nyújtott semmi maradandót, szombaton kiesett már a Q1-ben (ugyanezzel az autóval Alonso az 5. helyről rajtolt), ennek ellenére véletlen a dobogó második fokára fújta őt a szél, mert az egyetlen kiállásával jókor volt jó helyen, amikor bejött a biztonsági autó. Az egész évre jellemzőek voltak a bemákolt dobogók (a 20 versenyzőből csak 6-an voltak, akik egyszer sem állhattak a dobogón), de ez volt az ikonikus példája annak, mennyire el voltak fuserálva az akkori safety car szabályok.
máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Monteiro, 2005, USA, 3.hely. (Igen, a botrányos, 6 autós futam)
máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 #2 Igen, ezek is jó választások 😉 Mindkettőn gondolkodtam, hogy betegyem a lehetőségek közé, de úgy voltam vele, legyenek inkább azok, ahol van valami teljesítmény is a dobogó mögött 😄
máj. 7. 06:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Baumgartner egyetlen pontja. Idén lesz 20 éve, egy szűk hónap múlva. Összesen nem volt annyit képrenyőn, mint akkor, a fél világ azért izgult, hogy le ne haljon alatta a kocsi...
máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!