Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Örülnétek neki, ha Sebastian...

Örülnétek neki, ha Sebastian Vettel jövőre újra a rajtrácson lenne?

Figyelt kérdés

máj. 22. 00:00
A kérdező szavazást indított:
igen, örülnék neki
semleges / nem érdekel
nem, nem örülnék neki
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
rettenetesen
máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szimpatikus nekem Vettel, de a mezőnybe új, fiatal versenyzők kellenek; nem pedig öreg pilóták, akik a visszavonulásuk után nem tudnak mit kezdeni magukkal.
máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
Igen, de legutóbb úgy láttam nem tervez ilyemsit.
máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

"Szimpatikus nekem Vettel, de a mezőnybe új, fiatal versenyzők kellenek; nem pedig öreg pilóták, akik a visszavonulásuk után nem tudnak mit kezdeni magukkal."

Na ez az. Ricciardo helyén is már rég Lawsonnak kéne versenyeznie. Aztán ha majd Verstappen ott hagyja a Red Bullt, meg Perez visszavonul, megint jön a pislogás, hogy hiába van a testvércsapat, nem tudnak honnan utánpótlást szerezni.

máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tisztelem a kort, a rutint, a tapasztalatot, a stabilitást, és amellett hogy kedvelem amúgy őket, én nem csak Vettelt, de Hamilton, Alonsót, Ricciardót, Perezt, Hulkenberget, Magnussent sem látnám már szívesen. Nálam ők már csak megélhetési pilóták, semmi extrát nem adnak hozzá már az F1-hez, inkább néznék agilisabb fiatalokat.
máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!