Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Lehetséges lenne lefutnom a...

Lehetséges lenne lefutnom a maratoni távot?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok, napi 1,5 doboz cigarettát szívok húsz éve. Leteszem, és helyette le szeretném egyszer futni a maratont. Elvileg lehetséges? Az edzettségi szintem szinte 0.
2011. jún. 8. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg igen...
2011. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már biztató. Mivel a gyakorlat meg tőlem függ!
2011. jún. 8. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

gyakorlással simán.

[link]

nézd, ő egy mini Eiffel-toronnyal a testén is megcsinálta :)

2011. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ez nem csak akarat kérdése...ha gyengén vagy kiedzettve akkor sok tejsavat termel a szervezeted sportolás közben amik fárasztják az izomzatot és rövid idő alatt görcs is kialakulhat..nem csak akaraterő kell...ne halgass ezekre..keményen edzened kell:)
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem úgy gondoltam, hogy 3 hónap múlva, vagy 1 év múlva, hanem egyszer majd,amikor készen állok. Nekem a cigaretta az "életem", és régi-régi dédelgetett álmom a maratoni futás. Azt hiszem, eljött az idő a változtatásra, és ezért hajlandó lennék lemondani róla. Most.Tudom hogy ésszel és kitartással kell edzenem rá, de hát ráérek (remélem).
2011. jún. 8. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 2 év egy jó edzéstervvel meg egy személyi edzővel, aki útba igazít. Ha találsz atletizálással foglalkozó szakkört, csoportot, akkor ott tudsz tanácsot kérni, hogy mit csinálj és mit ne csinálj.
2015. máj. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!