Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kedvelitek Vettelt? (rövid...

Kedvelitek Vettelt? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Én tényszerűen nagyon rühellem! Idegesít h a RedBullnál így bevan nyalva, meg pl a mostani futamon aztkérték Webbertől tartsd a távolságot mikor megtudta volna előzni simán! Webber aztis nyilatkozta h ő addig jó a RedBullnál míg Vettel mögött végez.....Meg Vettel pl összetörte még tavaly a kocsiját és Mark Webber új orrkupját tették fel neki! Meg sorolhatnám még...ti hogy vagytok vele?
2011. júl. 12. 23:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Röviden-Webbernek szurkolok.
2011. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%
Nem, bár próbáltam úgy állni hozzá, hogy ne utáljam, de az oldalon összefutottam egy Vettel fannal, aki még jobban ellenszenvessé tette.
2011. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Elismerem, hogy gyors pilóta és hogy kiválóan képes zavartalanul autózni az élen 10 mp-s előnyökkel, de lehet ő akár kétszeres világbajnok is, még nincsen azon a szinten, mint Alonso vagy Hamilton. Nem bocsátkozik előzésbe ha nem muszáj, tavaly az nagy volt amikor megkérdezte a verseny mérnökét, hogy a győzelemhez előznie is kell. Nem azért, de egy Lewis Hamilton mikor kérdezne ilyent ?! Az sem megoldás, hogy x-y árkon bokron keresztül mindenkit letarolva megy a vakvilágba, de ha tőlem valaki azt kérné, hogy soroljak fel 5 előzést Vetteltől, nem tudnék (pedig 2003 óta egy futamot se hagytam ki). Az meg a másik, hogy agyf***t kapok attól, ahogyan mindig kamerába mutogat... Szóval egyenlőre nem, de ha később esetleg látunk tőle olyan megmozdulásokat, mint amilyeneket Alonso és Hamilton szoktak produkálni, talán még változhat a véleményem. ;)
2011. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon látod át a helyzetet, kérdező.
2011. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
65% Inkább Te vagy elvakult..és miattad utálom még jobban :)
2011. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Kedves 13:57-es kérdező magyarázd már el hogy mit nem látok át kérlek!
2011. júl. 13. 16:04
 7/44 anonim ***** válasza:
56%
Talán azért látjátok rosszul mert ő nem azért került a Red Bullhoz meg nem azért ő az első számú pilóta mert bevan nyalva hanem mert 1-2. évébe képes volt a legrosszabb autóval nyerni és dobogóközelbe kerülni.
2011. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
88%
én mindi vettelnek szurkolok
2011. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Először vegyük a hétvégi futamot. Itt egy idézet Dietrich Matesitztól(a csapattulajdonosa).

,,A csapat már a verseny előtt megegyezett a pilótákkal, hogy a finisben tartják a pozíciójukat."

Webber szintén nyilatkozott az ügy kapcsán és azt mondta hogy 4x szóltak rá de ő nem törődött ezzel és tovább támadta Vettelt. Nem azért nem előzte mert nem engedték hanem azért mert nem tudta.

Másodszor kíváncsi lennék arra a Webber-es interjúra ahol ő azt állította hogy csak akkor jó amikor Vettel mögött végez mert én nem találtam.

Harmadszor a tavalyi futamon ugye az volt a helyzet hogy 2db új szárny készült. Webbernek a régi konstrukció feküdt Vettelnek meg az új. vettel összetörte a 3. szabadedzésen a sajátját és oda adták neki Webber-ét mivel Webber amúgy se azt a szárnyat használta volna hanem az újat. A probléma ott kezdődött hogy Webbernek hirtelen ahogy meglátta hogy Vettel megverte az új szárnyal rögtön baszta a csőrét az egész.

2011. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
*régi szárnyat használta volna
2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!