Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sebastian Vettel vagy Mark...

Sebastian Vettel vagy Mark Webber?

Figyelt kérdés
Tény Vettel az idei év (egyed)uralkodója,de vajon mi lett volna ha nem Webbert nyilvánítják ki második számú pilótának,és nem Vettelé lesz szinte az összes fejlesztés?
2011. okt. 5. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Vettel nagyon tehetséges pilóta, de vannak nála jobbak is szerintem a mezőnyben. Tény, hogy ebben az évben nagyon kiegyensúlyozott.

Webber is tehetséges VOLT!!! Sajnos ő nagyon sok évet elpazarolt rossz csapatoknál. Igazán jó éve 2010 volt. Ha koreában nem esik ki, akkor ő lett volna 2010 VB bajnoka! Igaz ezek feltételezések!

Szerintem jelenleg Vettel a jobb!

2011. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy vélem Webberből hiányzik a "világbajnok-faktor". Ha ő lenne az 1. pilóta a RB-nál, akkor se tudna úgy dominálni, mint Vettel. Egyébként kiváló pilóta, de nem annyira összeszedett és stabil, mint Vettel.
2011. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Webber a jobb. Vettel még most se mutatott olyat amitől azt mondtam volna hogy: ez a gyerek tud valamit. Legjobb autóval könnyű nyerni. Szerintem Button, Hamilton, Alonso, és Webber sokkal jobbak mint Vettel.
2011. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Webber tavaly összeszedettebb volt de csak vettel hibáiból tudott előnyt meríteni+ amikor a legfontosabb volt akkor baszta el Webbo. Idén már tűz sincs benne, szóval vettel klasszisokkal jobb a kiégett ausztrálnál.
2011. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Vettel =)
2011. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:49


:)


Szerintem gondold át újra amit írtál! :)

Persze, hogy vettel a jobb.

2011. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20:24!

Legjobb autóval könnyű vb-t nyerni. :)

Vagy nem is a vb nyerésről van szó.. hanem arról hogy Vettel nem mutatott még olyan teljesítményt mint a többi nagy pilóta. Ezért mondom hogy nem kell elájulni Vetteltől mert abszolut nem a legjobb pilóta. Ott van pl Alonso.. gyűlölöm őt, de elismerem hogy az egyik legjobb. Vettelről is elmondanám ezt ha igaz lenne, de ez nem így van. Azt meg nem hiszem el hogy Vettelnek és Webbernek egész évben ugyanolyan autója volt. Lehetetlen. Lehet lepontozni!

2011. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy pontozlak le.

De továbbra sem értem a vakságod.

Nem mutatott Vettel semmit? HAHHAHHAAAAA!!!!

Ez vicces.

Első F1-es futamán 8.-lett.

Utána a Torro Rossonál 2 csapattársa is volt, akik megkapták tőle rövid idő alatt a 6-tized különbséget az időmérőn. Versenyen kínában 4. lett a középmezőnyös kocsival. 2008-ban Monzát megnyerte ugyanezzel a kocsival.

Nem véletlen lett szerződtetve ezek után a Redbullhoz.

Az első Redbullos évében már a Vb. címért harcolt. 2010-ben övék lett a legjobb kocsi, és ki tudta használni. Idén megint kihasználja, de már sokkal profibb is, nem követi el 2x ugyanazt a hibát. Ellenben pl. Hamilton.

Ő nem tanul semmiből. Jó kocsival is elvesztett egy Vb-t, és épphogy meglett a 2008-as az 5. helyen befutva.


Vettel a legfiatalabb pontszerző, futamgyőztes, világbajnok, és hamarosan legfiatalabb 2x-es világbajnok.


Mondj még egy ilyen teljesítményt a mezőnyből.

Komolyan nem tudom milyen bizonyítékok kelklenek még.

Áruld el kinek szurkolsz! A Hamiltonosok ilyen elvakultak.

Tudják kitől kell félteni őt.

2011. okt. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sebastian Vettel 
2011. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vettel<3
2011. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!