Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jenson Button vagy Lewis...

Jenson Button vagy Lewis Hamilton. Ki a jobb pilóta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
*tanulj
2011. okt. 9. 20:13
 12/23 A kérdező kommentje:

Amúgy meg a statisztika is megmondja hogy Button jobb idén.

Button 3 győzelem Hamilton 2 győzelem

Button 2 kiesés Hamilton szintén 2 kiesés

Azt hozzáteszem hogy mindkétszer a csapat rontotta el Button versenyét. Szóval ebben is jobban áll Button.

Button 9 dobogó Hamilton 4 dobogó

Button 4 leggyorsabb kör Hamilton 3 leggyorsabb kör

Button 210 pont Hamilton 178 pont

Pont különbség: 32 pont!

Szóval Button idén mindenben veri Hamiltont!

2011. okt. 9. 20:49
 13/23 anonim válasza:
Szerintem Button is és Hamilton is jó versenyző. Button szimpatikusabb és jobban tetszik a vezetési stílusa. Hamilton túl agresszív. Szingapúrban is szépen előrejött hátulról, csak éppen saját hibájából esett vissza. Button általában lassabb az időmérőn, mint Hamilton, de a futamokon a finomabb vezetési stílusának köszönhetően Hamilton fölé tud kerekedni. Érdekes, hogy Hamilton már az első évében majdnem világbajnok lett, Button pedig csak a 10. évében. Ebben is teljesen ellentétei egymásnak. Ki a jobb? Úgy tűnik Jenson egyre jobb lesz, Hamilton pedig... Kicsit visszafoghatná magát. Azt hiszi, hogy attól jó, hogy agresszív, pedig láthatjuk, hogy, ha az eszét is használná , akkor előbbre járna. Hamilton gyorsabb, Button okosabb és gyors is. JB-ban azt szeretem, hogy úgy is tud nyerni, hogy 'észre sem veszed', csak mikor áthalad a célon. Ha valamiért rosszabbul megy, mint Valenciában, akkor nem is foglalkozol vele, mert nem csinál semmi olyat, ami miatt felfigyelnél rá, csak szép csöndben beér és nem foglalkozik vele senki. Lewis pedig az agresszív stílusa miatt mindig a figyelem középpontjában áll, ha nyer, ha rosszabul megy akkor is. Tökéletes ellentétei egymásnak. Picit talán sokat írtam, de hát ez egy nehéz kérdés, mégis csak két világbajnokról beszélünk. Én Buttonnak szurkolok és remélem lesz még bajnoki címe, de ehhez Hamiltonnak is lesz egy két szava...
2011. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

21:05!

Button azért nem lett korábban bajnok mert szar csapatoknál volt! Pl: Honda. Hamilton se lett volna majdnem bajnok 2007-ben ha nem a McLaren-nél lett volna.

2011. okt. 9. 22:06
 15/23 anonim válasza:

21:05 vagyok.

22:06

Teljesen igazad van. Hamilton rögtön jó autót kapott, Button meg a 10. évében, de a lényeg ugyanaz: teljesen ellentétei egymásnak. Nemzetiségüket és jelenlegi autójukat eltekinteve :D

2011. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a statisztika is megmondja hogy Button jobb idén.

Button 3 győzelem Hamilton 2 győzelem hamiltonnak hányszor voltak prblémái az autoval hányszpr volt minden féle balszerncsélye??

a kiesések meg hamilton egyszer button miatt estt ki!

2011. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten jobb pilóták! Button sokkal kiegyensúlyozottabb, mint Hamilton. De Lewis, ha fejébe minden rendben van (2007, 2008 és 2010 közepe)akkor verhetetlen pilota. Button úgy gondolom jövőre nagy esélyekkel indul a VB címért.
2011. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Button sokkal nyugodtabban vezet.

Hamilton nincs ott fejben a fontos pillanatokban

Amúgy Hamilton szerintem jobb.

2012. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Mindenképpen Hamilton!!

Biztos vagyok benne,hogy ez a gyerek még sok vb címet fog nyerni:)

2012. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Hamilton
2015. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!