Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért van az hogy nagyon sok...

Miért van az hogy nagyon sok tornász alacsony?

Figyelt kérdés
Máshogy fejlődik a relatív izomzat? és igen, nagyon sok tornász alacsony.

2012. máj. 4. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem azért lesznek alacsonyak, mert tornászok, hanem azért lesznek tornászok, mert alacsonyak. Ők vannak előnyben a testalkatuknál fogva, így őket látod később a versenyeken.
2012. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Én a 'relatív izomzat'-nál feladtam...
2012. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az izületek fokozott terhelése és néha természetellenes megnyújtása miatt ált így reagál a test nézd meg őket többségük a sport után izületi beteg lesz v még aktív sportolói korában lesz neki ilyen baja.
2012. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is tudom hogy az alacsonyak lesznek a jobbak, aki nem tudja mi a relatív izomzat az minek írja ki hogy feladta nem vagyunk kíváncsiak a tudatlanságára de a kérdés az volt hogy MIÉRT az alacsonyak lesznek a legjobbak?
2012. máj. 4. 17:44
 5/9 A kérdező kommentje:
miért nem ezzel kezdtem :( itt a törpéset leszámítva jó válaszokat írtak http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..
2012. máj. 4. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert kisebb testtömeget kell megmozgatniuk.
2012. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb a súlyuk, pl felemás korláton is nagy előny, mert magasra tudnak ugrani és nem is éri el a lábuk a másik korlátot.
2012. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ők nem azért alacsonyak, mert tornáznak. Hanem eleve azért tornáznak, mert alacsonyak, és mondjuk rúdugrók nem lehetnek, egyértelműen.
2012. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lődög válasza:
Szeretnék válaszolni saját tapasztalatom alapján, arányléag benne vagyok ebben a világban, tökéletes támaszmérleget és fecskét tartok ami már a torna legjavához tartozik, de kérdésedre válaszolva, midnenki neki fut, de az alacsonyabaknak könyebb a dolguk, tömegkzéppontot és izomeloszlást ne keljen részleteznem, nyujtott karos visszafeszítés sokkal könyebb ha a lábad nem 110 centiröl feszíted vissza csak 90 centiröl, lásd írd be googleba h támaszmérlegg és érteni fogod, én 179 centi vagyok és nincsenek izületi fájdalmaim sem semmim, az első hónapokban voltak, aztán semmi bajom azótasem
2016. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!