Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mezei Dániel vs Czollner...

Mezei Dániel vs Czollner Gyula Melyik kommentál jobban?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Mezei. Ha hibázik azért néha észreveszi meg max a RBR-STR párost nézi el még Gyulám néha még a HRT-t is Red Bullnak nézte. Ráadásul gyulának a hülye elméletei amik sose jöttek be, na meg persze a b*zis sikitozása. Szörnyű volt.
2012. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mindkettő hulladék és kommentátornak még véletlenül sem alkalmaznám őket.
2012. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindkettő hülye mint a segg.Mezeit is csak Wéber menti meg mindig.
2012. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

inkább a mezei mint gyula!

de wéber mellé kellene valami igazi kommentátor is végre xD

2012. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Mind a 2-t tiszta szívemből útálom, Mezeinek az F1-ről foggalma sincs, Czollner meg annyira Ferrari drukker, hogy már fáj... Kommentátornák egyik se való... Palik volt az igazi, ő bele tudta élni magát mindig :D
2012. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Mezei.

Az elején nagyon rossz volt, hogy ő kommentál, de most, hogy telik az idő, úgy megszoktam. Ha kicsit jobban megfigyeljük, néhol van benne Palik "morzsáiból" is. Sok minden történik egy versenyen, szegény Mezei azt sem tudja, hol van a feje, érthető, hogy néha hülyeségeket beszél. Az egy dolog, hogy Mezei fele annyit sem ért az F1-hez, mint Czollner, (pedig ő sem értett olyan hű de sokat) de szerencsére ott van Wéber, aki kisegíti, szóval így még tűrhető is.

Nagyon örülnék, ha Palik visszajönne. Őt senki sem pótolhatja. Még a legunalmasabb versenyeket is baromi izgalmassá tette, és nagyon sokat lehetett rajta szórakozni :D


Szóval szerintem egyértelműen Mezei a jobb kommentátor. Czollner visítozása tűrhetetlen és ahogy azt már előttem említettek, az idióta elméletei is az emberek agyára mehetett. Még szerencse, hogy ott volt Palik, aki szénné oltotta ilyen eseteknél :DDDDD tök vicces volt :D


Én kezdem megszokni Mezeit. Annyira nem is rossz, mint az elején volt. Szóval TEAM MEZEI! :DDD

2012. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként mért rakták be Czollnert Palik helyére? Palikon sírni lehetett a röhögéstől, úgy bele tudta élni magát :D
2012. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egy BBC színvonal,de ha mindenképpen választani kell, akkor Mezei. Gyulától sikítófrászt kaptam, nem elég, hogy 10-ből legalább 6 alkalommal összekeverte a pilótákat (néha nem csak a csapattársakat), de még pártatlan sem volt. Azért egy kommentátortól elvárható lenne, hogyha drukkol is valakinek, próbál objektíven közvetíteni.
2012. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mezei százszor jobb, mint "Gyulánk". :D Mezei se a legjobb, de ha kettőjük közül kell választani, akkor inkább Mezei.
2012. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Kettő közül a Mezei Danit választanám, mert Czollnernél még a papagájom is jobban kommentál.

Véleményem szerint egyiket se engedném a mikrofon közelébe, mert régebben Czollnert Wéber mentette ki, most is Wéber menti meg a Mezeit.

Mezei inkább vezesse a sport híreket, Czollner pedig a magyar autósport magazint...

Mezei és Czollner helyére beraknám a Palik Lacit, mert ő vérbeli kommentátor!

2012. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!