Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hol lehet felvételről (interne...

Hol lehet felvételről (interneten keresztül) megnézni a judo versenyeket egyenesen a 32-tól a 2012-es Londoni olimpiáról?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a nehézsúlyra gondolok azaz +78 mind női mind férfi érdekelne. A Londoni weblap az NBCvel együtt csak USA beli netezőknek engedi a videonézést. Tudtok hasznos linket, ahol minden visszanézhető?

2012. aug. 3. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A cselgáncs szerintem csak 1964-től van az olimpián. You Tube-on vannak videok csak ird be a keresőbe, hogy Judo olympics 1964, 1972 stb..

pl. http://www.youtube.com/results?search_query=judo+olympics+19..

2012. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia. én úgy értettem, hogy a 32 fős selejtezőtől egyenesen a döntőig. vagyis 32- annak a fele kiesik, 16 marad stb - most vannak az elődöntők. ismerem a youtube-ot :) de azért köszi
2012. aug. 3. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú bocsánat akkor.. Sajnos a You Tube-on nem biztos, hogy fent van bármi is. Ilyenkor nagyon nézik, hogy ki mit pakol fel, gondolom a jogdíjak miatt. De talán később fent lesznek.
2012. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MrPifta ***** válasza:
jó lenne, mert a judos nehézsúly az egyik legszebb szám. Este lesznek a súlylökők, ott is sok szép pasi indul :) N meg majd a súlyemelők legnehezebb kategóriájában
2012. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!