Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 1500 méteres síkfutásban a...

1500 méteres síkfutásban a Magyar csúcs 3:35:57. Én 3:40 alatt futottam szerintetek ha elküldeném a videot egy ilyen szövetségnek felkarolnának?

Figyelt kérdés

#rekord #sport.futás
2012. aug. 7. 13:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Elég nevetséges lenne videót küldeni. Személyesen menj! Ha tényleg jó vagy, használd ki, nagyon megéri.

Kívánok sok sikert és remek eredményeket!

2012. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Értem szóval azt mondod menjek föl a Magyar Atletikai Szövetséghez?
2012. aug. 7. 13:26
 3/28 A kérdező kommentje:
Soha nem futottam csak így suliban egy kis gyakorlással szerintem megfutnám a rekordot is.Köszi
2012. aug. 7. 13:27
 4/28 anonim ***** válasza:
Figyelj nekik bizonyíték kell. Felmehetsz beszélhetsz velük, de tudod mit fognak mondani? Menj el egy klubba kezd el sportszerűen csináld meg ezt az eredményt hivatalos versenyen is és aztán beszélhetek a jövőről. Szóval inkább menj el egy klubba, vidd a videót beszélj egy edzővel és kezd el. Ha amatőrként ilyen jó eredményt érsz el akkor van tehetséged, szóval mindenképp kezd el. Sok sikert.
2012. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Én se úgy gondoltam, hogy rögtön a Magyar Atlétikai Szövetségnél kezd, hanem ahogy a 2. írta egy klubba menj el, ott elkezdenek edzeni meg versenyekre vinni.
2012. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
okés srácok köszi a válaszokat....
2012. aug. 7. 13:44
 7/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha 4 év mulva olimpiát nyersz, a gyk-t említsd meg!:D Sok sikert
2012. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
21 vagyok.....És ha hiszitek ha nem pont az Olimpia miatt jött ez az ötlett és azon belül mikor a gyúrta világcsúcsot úszott...gondoltam hát ha nekem is menne valamiben...gondolkodtam miben lehetek jó és a futást választotam..mivel a futás az eggyetlen olyan sport ami nincs életkorhoz kötve mert kocogással ég egy 80 évesis tud futni..Bújtam a nete néztem az 1500 méteres síkfutást és egyik este lementem a Sporihoz és 3:40 mp alatt sikerült futnóm tök jó volt.Most azon vagyok 200 %-osan hogy 4 év múlva és is indulhassak Olimpián.És ha lesz majd riport ha úgy alakulnak a dolgok mindenképpen megfogom említeni a gyk-t!!!!!! :)
2012. aug. 7. 20:17
 10/28 Andizsuzsi ***** válasza:
És hogy mérted ki az 1500 métert, és mérted meg az idődet?
2012. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!