Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan lehet nevezni országos...

Hogyan lehet nevezni országos diákolimpiára?

Figyelt kérdés
Jól tollaslabdázok de a sulinkban nincs ilyen edzés.

2012. aug. 29. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy nem jött válasz, így megpróbálok segíteni, bár annyira nem vagyok témában (én nem mostanában voltam ilyen versenyen :) ). Szóval én annó a tesitanár által kerültem be a diákolimpiára, ő kérdezte meg, hogy szeretnék-e indul, pedig nálunk sem voltak atlétika edzések. Ő intézte az egész nevezést. Szerintem kérdezd meg a tesitanárodat. Viszont. Én azt javaslom, hogy ha tényleg jól megy, menj le egy klubba és kezd el klubbszinten az edzéseket. Jóval több és rangosabb versenyekre járhatsz majd. Ráadásul nem függ az egész a sulitól.
2012. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Alapvetően a testnevelődnek kell neveznie, mert ő rendelkezik azzal a kóddal, amivel az mdsz.hu -n le tudja adni az elektronikus nevezést. Ezzel együtt, ha megírod melyik suliba jársz, akkor szívesen megadom, hogy ki a szervező a Te körzetedben. Érdemes velük konzultálni, mert volt már olyan tanítványom, akinek a sulijában nem mentek egyszerűen a dolgok.

2012. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!