Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Michael Schumacher bejelentett...

Michael Schumacher bejelentette, hogy visszavonul, szerintetek ez végleges, vagy csak egy bedobott szöveg, és jön a meglepetés, és megy a ferrárihoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bejelentette a visszavonulását,de ilyenkor szerintetek létezik visszaút? Tegyük fel,hogy a következő futamokon jól teljesít,vagy esetleg hívják majd más csapatok. Na ilyenkor elképzelhető,hogy meggondolja magát?

Nem is értem a ferrárit,hogy miért nem szerződtetik Massa helyére????



2012. okt. 10. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

A ferrári eléggé berágott rá amikor elment a mercedeshez.árulónak mondták.valszeg mégis visszatér a ferrárihoz de csak tanácsadóként mint mielőtt leszerződött a mercedessel.

Az hogy valaha is versenyezzen a forma 1-ben sajnos kizárt..még ha a hátralevő összes futamot megnyerné akkor is VÉGLEG visszavonulna..


Sajnos ez van.:(

2012. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez teljességgel kizárt, itt nem úgy működnek a dolgok, hogy bejelentek valamit, aztán egyik napról a másikra meggondolom magam, és versenyzek tovább! Ez végleges visszavonulás, ha tetszik, ha nem!
2012. okt. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ő ezzel a kijelentésével véglegesen felhagyott a Forma1-el. Lehet hogy másik kategóriában versenyzeni fog, de az F1 már nem valószínű. Az pedig hogy a Ferrarihoz menne egyenesen röhejes. Szerintem pedig még most is jobb teljesítményt nyújtana Massánál. De a Ferrarinak pont egy gyengébb versenyzőre van szüksége Alonso mellé, ezt ki is jelentették nyíltan!
2012. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öreg már.. Rájött, hogy nem tudja a harcot felvenni a fiatalabbak ellen. Visszavonul.
2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb pilóta ő annál mint hogy segget csináljon a szájából, nem megy a Ferrari-hoz, megpróbálta, de nem kötöttek szerződést. ;)
2012. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha egyszer bejelentette a visszavonulását akkor nem fogja ezt visszavonni. A Ferrarihoz meg azért nem szerződtetik mert Massa szintjét sem üti meg. Hiába ő vitathatatlanul a sportág történetének legnagyobb alakja, eljárt felette az idő.Nem is értem minek hagyta hogy ilyen Rosenberg félék belé töröljék a lábukat.
2012. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, h Massa szintjét se üti meg? :D :D :D :D Nem lehet összemérni kettejük teljesítményét, mivel nem egy ugyanazon autót hajtanak. Megnézném én mire lenne képes Massa MSC autójával és fordítva. ;)
2012. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!