Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 15 éves vagyok 176 cm és 98...

15 éves vagyok 176 cm és 98 kiló.1 éve foglalkozok testépítéssel. Fekvenyomásban 130 kiló a csucsom. Szeretnék versenyen indulni de ugy tudom h ugye a sulyt is nézik. De a koromhoz képest sulyos vagyok. Van sima korosztályos?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyntsch.
2009. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minősítőn indulj szerintem. ott az eredménybe bele számít a fekvenyomás és a guggolás is, ezért ott szép eredményt tudnál elérni, főleg hogy 15 évesen majd 100kg vagy! egy próbát megér mindenképp! minősítő verseny akár tapasztalat szerzésnek is jó! ha jól tudom ősszel és tavasszal van minősítő verseny. májusban biztos van. arra én a helyedbe tuti bekészülnék! sok sikert!
2009. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. body.builder.hu-t nézegesd, ott a főoldalon szoktak lenni a versenykiirások
2009. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a wálaszod:D
2009. aug. 13. 11:25
 5/5 anonim válasza:
15 évesen nagyon szép eredmény a 130 kg :) szintén 15 vok ,pár hónapja kezdtem és nekem úgy 90 kg megy, asszem haladok :) sok sikert és csak igy tovább :)
2010. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!