Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fognak valamelyik csatornán...

Fognak valamelyik csatornán közvetíteni az F1-es tesztből?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 09:30
 1/7 reptoid ***** válasza:
Magyaron kizárt, de van egy f1-live.hu vagy valami hasonló című weboldal, ahol ki szokták rakni a netes közvetítések linkjeit.
2013. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kár. Pedig délután biztos jó nézettsége lenne.
2013. febr. 5. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nincs a tesztekről élő közvetítés!!
2013. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

0 nézettsége lenne. A futamokat elég jól nézik, bár azt sem túl sokan, a teszteket meg csak az igazi fanatikusok néznék.

A csatornák egy ilyen buktába nem mennek bele, egy Barátok közt epizódot olcsóbb előállítania az RTL klubnak, mint amennyi 1-1 futam közvetítési joga, plusz kommentátorok meg a többi marhaság, és egy Barátok köztnek, vagy egy focimeccsnek sokkal több a nézettsége, mint egy F1 tesztnek. A nézettségi adatok nagyon ezt mutatják - arról nem si beszélve, hogy az F1 futamoknál is elég nehéz reklámot berakni, szemben a saját gyártású műsorokkal, ahol úgy szerkeszti meg, hogy 20percenként lehessen 2-3 perc reklámidőt eladni.

2013. febr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A csehek közvetittik a sport 5 az edzéseket azoknak megéri ?
2013. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem rengeteg fanatikus van mint én is és ki vagyunk éhezve az F1-re. Szerintem több százezres nézettsége.
2013. febr. 6. 11:26
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenki látni szeretné aki nagyon kíváncsi az idelyi járgányokra! Ncore-ra szoktak angol összeállításokat fel tölteni! Igaz egy nap eseményét egy vagy fél órába tömöritve!
2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!