Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Vettel-Webber első sor. Massa...

Vettel-Webber első sor. Massa elverte Alonsót. Mit szóltok az időmérő eredményéhez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én konkrétan alig éltem annyira fáradt voltam, de mindenképpen meg akartam nézni a q2 és q3-at is. Bár nagyon nem akartam, de valahol azért számítottam rá, hogy ez lesz a felállás az első sorral. A Massa Alonso párossal szerintem az a helyzet, hogy sokan azt gondolják, hogy Massa egyáltalán nem képes arra hogy legyőzze Alonsot, de én ezzel nem értek egyet. Volt egy mélypontja a baleset után, amiből nem volt könnyű kimásznia, gondoljunk bele azért, meg is vakulhatott volna, vagy maradandó agykárosodása is lehetne. Mekkora lelki trauma ez egy versenyzőnek, főleg úgy ha visszatért és esetleg azon jár az agya állandóan, hogy ez bármikor újra megtörténhet vele. Neki kellett egy szezon, hogy túltegye magát rajta, szóval szerintem ha jó kocsi van Massa alatt, akkor bármire van esélye, de nem hinném, hogy még most, főleg úgy, hogy Alonso a csapattársa és bár még az elején agyunk, de mondjuk ki Alonso elsőbbséget élvez. Én számítottam egy ilyesmi rajtsorra, de azért örülök, hogy a verseny végeredménye nem ez lett :)
2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyunk*
2013. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

hát én csak akkor örülnék a Red Bull előső sornak, ha Webber lenne elől... vagy talán még akkor sem

Ami MAssát illeti... ő egy kiváló pilóta, remek versenyző. És szerintem nem csak a baleset (bár leginkább az) tett be neki, hanem az is, hogy utána meg folyton át kellett adnia a helyét Alonsonak (németben is, évközben, amikor még szó sem volt a vb-ről)

és annak én is nagyon örülök, hogy nem Vettel győzelem lett... úgy döntöttem, hogy idén ha már akiket én szeretek nem mennek jól, akkor Kiminek fogok szurkolni

17L

2013. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!