Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit csináljak? Elég a bocsánat?

Mit csináljak? Elég a bocsánat?

Figyelt kérdés

Szóval úgy július elején volt egy atlétika verseny, két napos. Nem régóta atlétizálok de az edzőm elindított 3 számban. Nos, nem szerepeltem túl jól az első nap és teljesen leégtem, napszúrást kaptam. Apám írt üzenetet az edzőnek hogy másnap nem tudok menni, de az edző nem kapta meg és teljesen ki volt akadva. Eddig szünet volt, és (azthiszem) holnap lesz az első edzés. Az edzőm egyben a tesitanárom is. Most az a kérdésem, hogy mit csináljak?

Bocsi hogy ilyen hosszú, a válaszokat előre is köszönöm.



2015. aug. 16. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem beszél róla, akkor nem érdemes. Nem a te hibád, hogy nem kapta meg az üzenetet..

Ha rákérdez, akkor mond, hogy bocsánat, küldött az apukád üzenetet, mást nem tudtál csinálni, mert beteg voltál.

2015. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!