Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan Legyek Autóversenyző?

Hogyan Legyek Autóversenyző?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Autóversenyző szeretnék lenni. 12 éves vagyok. Mit kéne tennem hogy autóversenyző legyek? Annyit tudok go-kart-ozni kell vagyis hát ott kéne elkezdenem. Próbálkoztam már szimulátorokkal és most egy kormányt szeretnék szerválni.

2015. aug. 30. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az egy játék és a szimulátornak is csak ez a neve.

A valóságban minden más.

2015. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És persze szerezz pénzt is...

Nem olcsó mulatság ez.

2015. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

sehogy... de itt már leírták a lényeget!

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimpi..

2015. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Autóversenyző simán lehet. A kérdező nem írta hogy 1-be akar bekerülni vagy bármilyen profi sorozatba. Amatőr simán lehet még, van itt hogy is gyorsasági bajnokság nem is egy, meg rali bajnokság is van. Néhánytíz millió forint és már indulhat is még csak tapasztalat se nagyon kell hozzá.

2015. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy nem nagyon propagált tehetségkutató, én csak a Dunaplázában láttam a szimulátoros castingot. 16 éves kortól lehetett jelentkezni, egész jók voltak közöttük. Ősszel adja majd le az M4 Sport.
2015. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Veszel egy ladàt papirok nélkül es megtanulsz vezetni trabit vagy egy swiftet van magyar rally crossba swift junior kupa .... döglött motoru csövezett swift akad olcsón veszel bontoban egy 1000köbcentis motort elsönek jó ...
2016. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!