Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 20 évesen Go kart versenyeken...

20 évesen Go kart versenyeken lenne esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20éves vagyok, és szertnék Go kart versenyeken részt venni. 6éves korom óta motorozom (Sajnos csak erre volt pénzünk, de mindig is go kartozni akartam) nagyjából még 2 hónap és meglesz egy jobb go kart ára. Azonban nem tudom, hogy ennyi idősen lenne-e esélyem/versenyem. Valamint ahogy néztem 125cc váltó nélküli go kartal lehetne versenyeznem nagyjából. De ha valaki tudna pontosabb infókat adni, azt nagyon megköszönném ! :)

2015. nov. 15. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Versenyezni tudnál, gokartozni elkezdeni nem késő.
2015. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy túl lassú, akkor semmi akadálya annak, hogy elkezd. Korod alapján a Rotax Senior Max-ban kell majd indulnod. Jól gondolod ez váltó nélküli kb. 30hp, 125cc és úgy 120-140 km/h-t mennek. Elég komoly mezőny van ebben a kategóriában, de nem ez az egyetlen. Mehetsz a DD2-ben és a KZ-ban is. Ha lesz tapasztalatod a KZ-t tudom ajánlani 6 sebességes nagyon komoly gépek ;)
2015. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló teljesen érthetően leírta! Úgyhogy igen, van esélyed.
2015. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!