Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy tudok elindulni gyorsaság...

Hogy tudok elindulni gyorsasági motoros ob-n? Nagyon fontos! Jöjjön sok tanács!

Figyelt kérdés

6 éves korom óta motorozok, tehetségem van, egyre jobb időket megyek, de nem találok semmi infót azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet elkezdeni ezt versenyszerűen!

Most 16 éves vagyok!

Ha valaki tud nekem e-mailcímet, telefonszámot, weboldalt, bármit adni, ami segíthet, kérem tegye meg, mert szükségem lenne rá nagyon!

Köszönöm!


2010. ápr. 7. 22:02
 1/3 anonim válasza:
hát szntem menj fel hivatalos honlapokra keress elérhetőséget és telefonálj egyet , érdeklődj és .... megmodnják aszem:D
2010. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hivatalos honlapon sem találtam semmit, ezért írtam ki a kérdést.:-)
2010. ápr. 11. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is ez nem úgy van szerintem, hogy rögtön már indulhatsz is az ob-n!:) Először is elkell indulnod vmi versenyen, ahol nagyon sok megfigyelők/szponzorok szoktak lenni, és ha tehetségesnek találnak találsz támogatókat és úgy tovább léphetsz! Vagy szoktak tartani tehetségkutatókat is, ahol szintén ugyanaz van amit az előbbiekben írtam! Tudom neked ajánlani ezt a weboldalt: [link]

Sok dolgot találhatsz ami segíthet! És tényleg hajts rá, mert ha tehetséges vagy még a MotoGP-ig is feljuthatsz!;)

2010. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!