Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha 13 évesen kezdtem a küzdősp...

Ha 13 évesen kezdtem a küzdősportokat akkor még lehetek profi versenyző akár külföldön?

Figyelt kérdés
13 évesen kezdtem thai bokszolni az nagyon jól ment most vagyok 15 és járok bjj re meg birkóra meg mellé állóharc azt tervezem suli utan kimegyek tovabbtanulnu es edzeni Hollandiába hogy aztán profi legyek.Szerintetek ha rá szentelem az életem akkor elérhetem a célom?Vagy már 5 évesen fel kellett volna venni a kesztyűt?

2016. máj. 24. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van tehetséged hozzá és elég szorgalmad és keményen edzel sikerülhet
2016. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha testalkatilag is egy nézettebb jobban fizető súlycsoportba érsz 180cm körül 80-85 kilóval,vagy még magasabb nagyobb akkor jók a kilátásaid.

viszont nem írtad,hogy csak edzel vagy rendszeresen versenyzel is.

2016. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem versenyzek mert termet valtottam de a kozeljovoben kezdem azt is.
2016. máj. 27. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!