Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mennyire vagytok elégedettek...

Mennyire vagytok elégedettek a magyar sportolók riói teljesítményével?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy Olimpián 8db aranyat szoktam elvárni a magyar csapattól. Így volt ez most is, és hát sikerült is sokak örömére megszerezni ennyit. A többséggel elégedett vagyok, kicsit jobb teljesítményt a vízilabdás fiúktól vártam volna. Azt kell, hogy mondja, hogy nagyon elégedett vagyok és óriási gratuláció az egész csapatnak!
2016. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
összeségében elégedett vagyok de a férfi kajak kenu szakág szánalmasan gyenge volt
2016. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 15 éremmel nagyon, az aranyak számában még túl is teljesítették, amire számítottam előzetesen. Az viszont már határozottan aggasztó, hogy mindezt gyakorlatilag három sportág hozta. És még azon belül is az úszók és a kajakosok többsége leégett, az egyéni csúcsától is elmaradt. Ha nincs Katinka és Danuta, akkor fele ennyi érmünk sem lenne...
2016. aug. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs okunk panaszra,bár a férfi sportolóink,nagyon lemaradtak a nők mögött.
2016. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!