Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti mit hallgattok futás közben?

Ti mit hallgattok futás közben?

Figyelt kérdés

2017. jún. 30. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Madárcsicsergést, a Duna csobogását, hányó részegeket és dugó párokat. Ebből kitalálhattad hogy a Margit-szigeten szoktam futni. :D
2017. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig hallgatok zenét, pl.erdőben nagyon szeretek futni és hallgatni a természet hangjait.

Egyébként nagyon változó, Mozarttól kezdve Calvin Harrisig bármire lendületbe tudok jönni :D de a kedvenceim a spanyol zenék, pl. Duele el corazon.

2017. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

~300 szám van a spoti listámon, ezek között van trance, house, dnb (általában a furább zenéket kedvelem ezek közül, a divatzenék nemigen jönnek be), de akad industrialis metal, punk, hiphop, néhány alternatív szám is.

Zene nélkül sajnos nem tudok futni, ez lehet azért is, mert mégnem vagyok annyira edzett, hogy zene nélkül tudjam tadtani a lendületet,illetve rettenetesen idegesít a saját légzésem hangja :D

2017. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak drum&bass, diktálja a tempót rendesen:)
2017. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Albumokat szeretek hallgatni, most legutóbb a Genesistől volt a Foxtrot és a Selling England By a Pound, valamint a Jethro Tulltól az Aqualung. Most ilyen régi, klasszikus progresszív rockot hallgatok, még a hőskorból, az igazi nagyoktól :). Kíváncsi vagyok rájuk, így az összeset szeretném előbb utóbb meghallgatni, már vannak fenn Yes albumok is.


De sokáig nagy kedvencek voltak a Porcupine Tree albumok: Deadwing (!), Fear of a Blank Planet, In Absentia, a Radiohead albumok: Ok Computer, In Rainbows, Amnesiac, Nightwish albumok: Once, Century Child, Pink Floyd albumok: The Dark Side of the Moon, The Wall, Wish You Were Here, Division Bell. Dire Straitsnek hallgattam még azt az albumát amin a Sultans of Swing is van stb.


Egyébként volt egy idő amikor felraktam egy 300-400 számot és azokat hallgattam, de albumokkal nagyobb élmény megismerkedni így futás közben, úgyis szeretem a hosszabb távokat. Akkor volt fent egyébként sokminden Talking Heads, Frankie Goes to Hollywood, Guns N Roses, Iron Maiden, Depeche Mode, David Bowie, R.E.M., Doors, Led Zeppelin, RHCP, Metallica, Queen, Beatles, Deep Purple, sőt még egy időben Van Halen, Bon Jovi is... akkor jöttem rá, hogy ezek nem az én műfajaim, stílusaim, zenéim, a kedvenceim azok a zenék, amiket először soroltam.


Ez volt az utóbbi 5 évben, előtte zene nélkül futottam, most 18 vagyok, úgyhogy még jó sok minden áll előttem. :D

2017. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem szoktam közben zenét hallgatni. De majd lehet, hogy kipróbálom,ha lesz egy új fejhallgatóm...
2017. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!