Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet e így horgászni?

Lehet e így horgászni?

Figyelt kérdés
Ifjúsági engedélyem van. Szeretnék elmenni éjszakai horgászni. 16 éves vagyok. Kell felnött felügyelete? Mert én ugytudom hogy csak gyerek engedélynél kell. Továbbá ha kell ezt nagyon komolyan veszik? Egyszeri alkalmról van szó. Mert egyébként felnöttekel szoktam este pecázni. Elöre is köszönöm.

2020. jún. 24. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen a gyermek horgászok csak felügyelettel idökorláttal ellátva pecázhtnak.

"gyermek horgásznak naponta 06:00 órától, 20:00 óráig engedélyezett a horgászat, kizárólag nagykorú személy állandó és folyamatos felügyelete mellett."

Ifjusági horgászokra ez nem vonatkozik, mehetnek egyedül, és idökorlát sincs, de érdemes az adott területre ahol horgászni akarsz az érvényes területi engedélyben megnézni van e valami szabályozás erröl!

2020. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. jún. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!