Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit csináljak ha egy baratnőm...

Mit csináljak ha egy baratnőm aki egyébként tudom, hogy élvezné azt tábort ahova tavaly is mentünk és idén is terveztük , de most hangulatingadozasa van és azt mondja nem akar jönni peidg tudom hogy akar? Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 1. 22:00
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia! Ha tavaly is tényleg tetszett neki, akkor szeretne menni, de ha most azt mondja, hogy nem, érdemes meghallgatnod miért nem akar.

Lehet, hogy nem is élvezte, vagy bármi, ki tudja mi jár az emberek fejében.

Ülj le vele beszélgetni, kérd meg, hogy meséljen arról, mi folyik a lelkében, és legyél nyitott, bármilyen választ is mond. Ha megvan a probléma, és beazonosítottátok, akkor lehet kezelni, a végén pedig még el is mehet a táborba :) Hangulatingadozása pedig mindenkinek van, érdemes később is felhoznod a dolgot, amikor éppen jobb a kedve. Az ember hajlamos szomorúan rossz döntéseket hozni.

2021. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővevel a lottószámokat is kérdezhetnéd :) Ugyan annyi esély van a jó válaszra.

Nem tudom, hogy mennyi idő van a táborig... Vagy a jelentkezési határidő lejártáig, de han van időd, akkor ne feszegesd a témát. Várj egy kicsit és azután térj vissza rá. Ha most feszegeted, akkor többet ártasz, mint használsz.

Te ismered a saját barátnődet... Én úgy csinálnám, hogy próbálnám rávezetni, hogy ő mondja ki, hogy ő akarjon menni. Pl.: Ha kerékpáros tábor, akkor véletlenül arra a tv csatornára kapcsolnám a tévét ahol pl.:kerékpár verseny megy... Persze szinte azonnal tovább kapcsolnám, hogy ne legyen gyanús. A kerékpáros kulacsba tennék italt és azzal ülnék le számítógépezni. Apró morzsákat szórva a végén ő jut el a kerékpáros táborig...

Én legalább is így csinálnám egy ilyn helyzetben.

2021. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Az előttem szólónak is igaza van... De te voltál ott a barátnőddel és te ismered... Ha nem érezte ott jól magát, akkor nagyon jól játszotta, hogy tetszik neki... elvégre te azt írtad, hogy tetszett neki.
2021. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valami úszós tábor?
2021. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszteljen, valszeg terhes.
2021. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!