Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az szeretnèm mèrdezni hogy...

Zsombitent1231234 kérdése:

Az szeretnèm mèrdezni hogy vettem egy Dam efzett yagi 2.20 15-53g pergető botot ès milyen halakra lehetne jól használni milyen csalival?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok

2021. júl. 1. 13:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Mèg azt megyzeretnèm kèrdezni hogy mi a vèlemènyetek erről a botrol mert egy csomó peeg3tős videóban látom hogy èrezt a csalit èrezd hogyha leèr a fenèkre .ég ilyesmik de èn nem èrgek semmit ez a bot hibálya vagy èn vagyok bèna
2021. júl. 1. 14:00
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Itthon nem sok értelme van egy ilyen botnak. Nagyobb wobbler stickbait popperek, meg jigekre van de mivel ragadozó halból alig van a vizekben azok is kicsik így ez pont az értelmetlen kategória. Ha megfelelő zsinórt használsz pl fonott meg feszesen tartod a zsinórt így is érezni kéne ha leér.
2021. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!