Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék pergetéshez olyan...

Szeretnék pergetéshez olyan csalikat, amelyek viszonylag időtállóak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Pergettem már egy párszor, de még kezdőnek mondanám magamat. Folyóvízben és állóvízben egyaránt használnám, de főként tavaknál horgásznék. Szóval elsősorban wobblereket, körforgó villantókat, kanalakat gondoltam jó megoldásnak. A plasztikcsalikat eléggé egyszer használatosnak érzem, mert ha ráharap valami a gumihal farkára, az már nem úgy fog úszni, mint újkorában. :D Na meg amúgyis könnyen szétharapja egy nagyobb hal.

Olyan csalikból szeretnék betárazni, amelyek évekig bírják a folyamatos horgászatot, kevesebb a meghibásodási lehetőség úgymond (pl. a körforgóknál a tengelyt hátránynak érzem, mert már görbült el nekem).

Tudnátok ilyen időtálló csalikat mondani nekem? Kinek mi vált be, tapasztalatok? Esetleg márkákat is írhattok, melyik megbízható ár-érték arányban, pl. Salmo, Rapala wobblerek? Az sem lenne hátrány ha nem akad el olyan könnyen :D.


Köszönöm szépen a válaszokat!



2021. júl. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Csak azt is nezd h a twister kb 20 db/1000 ft, a normalisabb rapala wobblerek meg 5000 ftrol indulnak. Azert nem mindegy h 50 ftos gumihallal szakadsz vagy egy woblerrel. Amugy abbol is van olcsobb, gold star, nevis stb.
2021. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Én magamnak csinálok fából, így olyan erősre csinàlom amilyenre akarom plusz a lepattogott festést is tudom javítani. Kicsit időigényes meg kell hozzá pár cucc de hosszabb távon olcsóbb mint 5-6 ezres rapalàkat venni aztán meg az első alkalommal beszakítani.
2021. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!