Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Jó estét, most kezdtem feedere...

Jó estét, most kezdtem feederezni, azt akarom kérdezni hogy a feederboton pontosan mikor van kapás,amikor a spicc görbül vagy rezeg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ hol horgászol. Ahol állóvíz van ott akkor ha rezeg. Folyóvízen ahol erős a sodrás ott a sodrás is mozgathatja a spiccet. Ezt ki kell tapasztalni.
2022. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Állóvizen a nyagyobbja az elgörbíti általában, a kisebbje meg rezegteti.

A folyóvíz az teljesen más azt ki kell tapasztalni de ott minden kapás elég vemehens még a kisebb halaknál is. Majd kifogod ezeket tapasztalni csak horgássz minél többet.

2022. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Damiltól is függ! Tavon monofil zsinórral a bot spicc áltba görbül folyamatosan! Folyón ahol horgászok kis folyó alapból nem dobok nagyot ott véknyabb fonott zsinórral horgászok akadók stb miatt! Ott rángassa rezeg ha kapás van mert nem nyúlik ugye...
2022. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 3. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Rezeg is, a ponty sokszor rendesen megrángatja. De van olyan is, hogy felveszi a hal és elindul a bot felé. Kiegyenesedik a spicc, fellazul a zsinór. Olyan is akadt, hogy semmi mozgást nem érzékeltem, kihúzáskor éreztem csak, hogy rajta van a ponty.
2022. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kezdené a különböző lehetőségeket elemezgetni, a lényeg, hogy gyorsan meg fogod tanulni, hogy az adott eseményt hal csinálja-e, vagy egyéb hatás (pl uszadék akadt a zsinórra)

Nagyon sok variáció történhet a kapás jelzésekor, kezdő feederezőként inkább a bot megfelelő lerakása, alátámasztása, a zsinór megfeszítésének mértéke a fontos, a kapások 90 százalékát ösztönösen fel fogod ismerni, az a 10 százalék, ami rafinéria.

2022. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jan. 6. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!